Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twoja firma – zapraszamy do nas! Pomożemy w załatwieniu formalności przy rejestracji spółki, poprowadzimy pełną księgowość i doradzimy jak obniżyc koszty – wszystko po to, byś mógł w pełni skupić się na prowadzeniu Twojej działalności.

 

Swoją pozycję na rynku usług księgowych zawdzięczamy profesjonalnemu podejściu do klienta oraz wieloletniemu doświadczeniu w sektorze finansowym. Oferujemy szeroki zakres świadczonych usług i przejrzyste ceny.

 

Nasi klienci cenią nas za terminowość realizacji zadań, kompleksowość obsługi a także bezproblemową i szybką komunikację oraz dostępność. 

 

Nasze biuro zapewnia innowacyjne podejście do klienta, które pozwala na minimum formalności i dużą oszczedność czasu:

  • Możesz przesłać nam wszelką dokumentację drogą elektroniczną. Nie przejmuj się korkami czy opłatami pocztowymi – dostarcz swoje dokumenty błyskawicznie i nie wychodząc z domu.

  • Nasze biuro jest tam, gdzie tego potrzebujesz. Siedziba naszej firmy jest na Irlam, ale umawiamy się na spotkania w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Nie musisz stać w korku i jechać na drugi koniec miasta bądź przyjeżdżać do nas z innych części Anglii – zadzwoń, umów się na spotkanie, a dojedziemy do Ciebie!

  • Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek informacji czy porady  – zadzwoń lub napisz! Pracownicy naszego biura są dostepni pod telefonem w godzinach pracy biura, gotowi pomóc Ci w każdej sprawie.

 

Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do licznego grona zadowolonych klientów!